1993. aastal asutatud Cortex Eesti OÜ on pakendamisala ekspert. Ettevõtte tegevuse keskmes on alati olnud klient ja eeskujulik teenindus. Tarnekindlus, usaldusväärsus ja tegevusala erivajaduste mõistmine on meie edukuse nurgakivid. Soovime olla novaatorlikud ja arendada oma tegevust koostöös klientidega.

Meie pakutavad lahendused hõlmavad nii seadmeid, materjale kui ka hooldus- ja remonditeenuseid. Teeme kõigis valdkondades tihedat koostööd emafirma Cortex Oy-ga, kes annab meile vajalikku abi näiteks leivatööstuste tootelahenduste elluviimisel.

CORTEX OY

www.cortex.fi

Cortex Oy – pakkimisala pioneer

Cortex Oy asutati 1960. aastal. Sel ajal olid pakkimine ja pakenditööstus Soomes alles lapsekingades. Vajadus moodsa tehnika ja toodete järele oli suur. Tampere firma Cortex võttis katsumuse vastu ning hakkas müüma moodsat pakkimistehnikat.

Cortex kaitseb

Ettevõtte nimevalik ei ole juhuslik. Nimetus „Cortex“ tähistab üht kõige tähtsamat pakendit – aju kaitsvat ajukoort.

Cortex Oy – kompetents klientide hüvanguks

KTA-Cortex-kontserni kuuluv Cortex Oy on ekspert pakkimise ja pagaritööstuse sisseseade alal. Meie tegevuses on alati kõige olulisemal kohal olnud klient ja hea klienditeenindus. Tarnekindlus, usaldusväärsus ning erialaspetsiifiliste vajaduste mõistmine on olnud meie kestva edu nurgakivi. Sealjuures uuendame ja arendame pidevalt oma tegevust, võttes arvesse klientide vajadusi.

Tehnika hulgimüügile spetsialiseerunud maaletooja

Müük ja teenindus üle kogu Soome

Cortex on eraettevõte, mis tegeleb tehnika hulgimüügiga ning mille müügivõrk ja hooldusteenused katavad kogu Soome. Meie peakorter ja ladu paiknevad Espoos. Me esindame maailma juhtivaid pakkimismasinate, pakkimismaterjalide, pagaritööstuse masinate ja märkimisseadmete valmistajaid.

Kiirus ja kompetents kliendi hüvanguks

Me oleme väga kompetentsed nii müügi kui ka tehnilise hoolduse vallas. Pikaajaline koostöö klientidega, innovaatilisus ning kulutõhusus on meie tegevuse alustalad. Materjalide ja masinate kiired tarned ning kompetentne hooldus töötavad kliendi kasuks.

Pidevalt uuenev tootevalik ja professionaalne personal

Meie paigaldus- ja väljaõppeteenused tagavad masinate sujuva käikuandmise. Tänu hooldusteenustele on tootmisseisakud minimaalsed. Soovime oma klientidele pakkuda pikaajalist partnerlust ja ekspertteenuseid. Seepärast uuendame pidevalt tootevalikut ja koolitame personali.

KTA-ETTEVÕTTED

www.kta.fi

KTA-Ettevõtted asutati 1910. aastal Kirjateollisuusasioimisto Oy nime all. Nimi KTA-Yhtiöt võeti kasutusele 1986. aastal. Praegu on KTA Soomes üks juhtivaid trükitööstuse seadmete maaletoojaid.

Ettevõte tarnib Soome trükitööstusele hästi tuntud tooteid, muu hulgas Fujifilmi trükitehnilisi materjale, kemikaale ja seadmeid, Fujifilmi, Krause ja Lüscheri CTP-printereid, FujiXeroxi digitrükipresse, Fuji suureformaadilisi printereid, X-Rite-mõõtmisseadmeid, SunChemicali trükivärve, Vulcan/Rolli trükikumme, Eizoni monitore jne jne…

Lisaks tarnime laias valikus köitmisvahendeid, nagu näiteks Eska papid, Van Heek Scholco kalingurid, Winteri katte- ja tiitelehepaberid ning Henkeli liimid.

KTA klientideks on parimat kvaliteeti pakkuvad trükikojad, reproduktsioonidega tegelevad ettevõtted ja köitekojad, mis nõuavad tarnijalt kompetentsi uusimate toodete tarnimisel, kiirust ja paindlikkust.

KTA kuulub täielikult Soome ettevõttele KTA-Cortex Oy. KTA-Cortex tegeleb KTA ja Cortexi müüdavate seadmete paigalduse, hoolduse ja varuosade tarnimisega. Kokku moodustavad ettevõtted trükitööstuse ala teenindava ettevõtte, mille käive oli 2013. aastal üle 24 miljoni euro ja mille teenistuses on 45 oma ala asjatundjat.